Hekimhan Yaz Kampı Başvuru Sonuçları'

HEKİMHAN “MADEN, MEKÂN, DOĞA, TARİH”

MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ YAZ KAMPI

Mimarlık öğrencilerinin yerinde deneyimleme yöntemiyle mimarlığı paylaşmaları kapsamında, yerel yönetimlerle işbirliği içerisinde katılımcı bir şekilde mekânların yenidenişlevlendirilipdüzenlenmesi için TMMOB Mimarlar Odası Adana Şubesi, Ankara Şubesi,Balıkesir Şubesi, Elazığ Şubesi, Eskişehir Şubesi, Gaziantep Şubesi, Hatay Şubesi, İzmir Şubesi,Kayseri Şubesi, Malatya Şubesive Mersin Şubesi tarafından Malatya’nın Hekimhan ilçesinde Belediye tarafından mülk edinilen Demir-Çelik tesislerinin yeniden işlevlendirilmesiamacıyladüzenlenen Hekimhan “Maden, Mekân, Doğa, Tarih”Mimarlık Öğrencileri Yaz Kampı başvuru sonuçları açıklanmıştır.

11 Mimarlar Odası Şubesi’nin ortaklığında düzenlenen yaz kampına Türkiye genelinde 40 üniversiteden toplam 140 öğrenci başvurmuştur. Maden, doğa ve tarihle şekillenen Hekimhan’ın tarihi ve mekânsal potansiyelinin açığa çıkarılması, kültürünü öğrenme ve yaşama yönelik teknik geziler ve sosyo-kültürel etkinliklerle (forum, söyleşi, atölye çalışmaları, konserler vb.) yürütülecek olan Hekimhan “Maden, Mekân, Doğa, Tarih” Mimarlık Öğrencileri Yaz Kampı 22-30Temmuz 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

KonaklamalarınHekimhan Belediyesi ev sahipliğinde sürdürüleceği kampa katılım ücretsizdir. Yaz kampı kapsamında Hekimhan’a gidiş-dönüş ulaşım organizasyonu şubelerce yapılmayacak olup katılımcılarla en geç 22 Temmuz 2017 saat 10.00’da Malatya Hekimhan’da buluşulacaktır. Kamp programının detayları ilerleyen günlerde açıklanacaktır.

Aşağıda isimleri açıklanan asil liste üyelerinin katılım durumlarını 12 Temmuz Çarşamba günü saat 16.00’a kadar başvuru yaptıkları şubeye bildirmesi gerekmektedir. Katılım durumunu bildirmeyen öğrencilerin yerine sırasıyla yedek liste üyeleri çağırılacaktır.

 

TMMOB Mimarlar Odası Adana Şubesi, Ankara Şubesi, Balıkesir Şubesi, Elazığ Şubesi, Eskişehir Şubesi, Gaziantep Şubesi, Hatay Şubesi, İzmir Şubesi, Kayseri Şubesi,Malatya Şubesi, Mersin Şubesi

ASİL LİSTE:

1.  Ahmet Sever – Mustafa Kemal Üniversitesi

2.  Asena Hatice Yıldırım – Çukurova Üniversitesi

3.  Aylin Topçu - Mersin Üniversitesi

4.  Ayşe Soysal - Balıkesir Üniversitesi

5.  Azat Alp - Osmangazi Üniversitesi

6.  Berkutay Coşkun - Gazi Üniversitesi

7.  Birsu Ece - Atılım Üniversitesi

8.  Buse Kama – ODTÜ 

9.  Celal Ataş – Bozok Üniversitesi

10.  Cihan Dondurmacı - Erciyes Üniversitesi

11.  Duygu Damla Ayhan – İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü

12.  Ebru Pektaş - Çukurova Üniversitesi

13.  Feyza Nur Delier - Erciyes Üniversitesi

14.  Funda Yıldıran - Kocaeli Üniversitesi

15.  Gizem Demirhan - Osmangazi Üniversitesi

16.  Gizem Melis Albayrak - Çukurova Üniversitesi

17.  Gökçe Aydan Işık – İstanbul Teknik Üniversitesi

18.  Gökçe Er - Osmangazi Üniversitesi

19.  Gözde Müge Ünal – Gaziantep Üniversitesi

20.  Hakan Takmaz - Dokuz Eylül Üniversitesi

21.  Hatice Yıldız – İstanbul Kültür Üniversitesi

22.  Helin Kızılkaya - Yeditepe Üniversitesi

23.  Helin Odabaşı - Çankaya Üniversitesi

24.  İlayda Çalışgan - İstanbul Kültür Üniversitesi

25.  Medine Koç – Yıldız Teknik Üniversitesi

26.  Mehtap Aslanyüreği - Mustafa Kemal Üniversitesi

27.  Melisa Yıldız - Yakın Doğu Üniversitesi

28.  Merve Nur Doğan - ODTÜ

29.  Merve Yaman - Anadolu Üniversitesi

30.  Özlem Büyüktaş - Mustafa Kemal Üniversitesi

31.  Pınar Can – Hasan Kalyoncu Üniversitesi

32.  Recve Ezgi Atmaca - İzmir Ekonomi Üniversitesi

33.  Refik Buğrahan Er - Erciyes Üniversitesi

34.  Sevim Çalışkan - Erciyes Üniversitesi

35.  Sıla Kanyar - Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi

36.  Şerif Açıkbaş - Dokuz Eylül Üniversitesi

37.  Şilan Mızrak – Kocaeli Üniversitesi

38.  Tuba Can Kaynak - Mustafa Kemal Üniversitesi

39.  Uğur Ziyanak - Çukurova Üniversitesi

40.  Yunus Yağar – 19 Mayıs Üniversitesi

41.  Yusuf Erkan – Nuh Naci Yazgan Üniversitesi

YEDEK LİSTE:

1.  Ali Sakar – Çukurova Üniversitesi

2.  Arda Çolakoğlu – İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü

3.  Zeynep Sertkaya – Başkent Üniversitesi

4.  Yeter Kurcak – Dicle Üniversitesi

5.  Seda Kaya – Eskişehir Anadolu Üniversitesi

6.  Gülben Tiryakioğlu – Gaziantep Üniversitesi

7.  Eda Kırtulukoğlu – Nişantaşı Üniversitesi

8.  Ela Çelik – İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü

9.  Hatice Doğan – Erciyes Üniversitesi

10.  Bedirhan Koç – İstanbul Kültür Üniversitesi

11.  Türkan Aylin Yeşilay – Çukurova Üniversitesi

12.  Esra Öner – İstanbul Teknik Üniversitesi

13.  Özgenur Toğrul – Gaziantep Üniversitesi

14.  Duygu Kuşçu – Dokuz Eylül Üniversitesi

15.  A. Nesligül Çevik – Başkent Üniversitesi

16.  Behzat Kasakolu – Hasan Kalyoncu Üniversitesi

17.  Elif Bölükbaşı – İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü

18.  Feride İçöz - İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü

19.  Ebru Tokgöz – İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü

20.  İpek Altınoluk - İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü

21.  Furkan İnce – Karadeniz Teknik Üniversitesi

22.  Muhlise Sezgin – Çukurova Üniversitesi

23.  Meryem Zafer – Sakarya Üniversitesi

24.  Yağız Metin – İstanbul Aydın Üniversitesi